Amphenol Aerospace Operations TVP00RW-19-6JA
TVP00RW-19-6JA picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RW-19-6JA
Brief Description
TV 6C 6#12 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00RW-19-6JA.pdf
Availability of TVP00RW-19-6JA
QUANTITY
TVP00RW-19-6JA Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RW-19-6JA
Internal Part NumberEIS-TVP00RW-19-6JA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RW-19-6JA
Related LinksTVP00RW, TVP00RW-19-6JA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00RW-19-6JA Details Description
Related parts for TVP00RW-19-6JA
THERMISTOR 30K OHM NTC SMT SOD80 datasheet.pdf
RES SMD 4.12K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
FUSE CERM 1.25A 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
Connector Header 19 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS 30AWG 12" UNSHRD datasheet.pdf
IC DAC 10BIT I2C QUAD 10MSOP datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
RES 2.21 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf