Amphenol Aerospace Operations TVPS00RF-15-5AD
TVPS00RF-15-5AD picture photo
Mfg. Part Number
TVPS00RF-15-5AD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 5C 5#16 PIN RECP
Datasheet Download
TVPS00RF-15-5AD.pdf
Availability of TVPS00RF-15-5AD
QUANTITY
TVPS00RF-15-5AD Order Process
Ship out your order
Specifications of TVPS00RF-15-5AD
Internal Part NumberEIS-TVPS00RF-15-5AD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVPS00RF-15-5AD
Related LinksTVPS00R, TVPS00RF-15-5AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVPS00RF-15-5AD Details Description
Related parts for TVPS00RF-15-5AD
JUMPER-H1500TR/A3049S/X 8" datasheet.pdf
RES SMD 15K OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES 0.3 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 19.1K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 10PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf