Amphenol Aerospace Operations TVPS00RF-23-35JD
TVPS00RF-23-35JD picture photo
Mfg. Part Number
TVPS00RF-23-35JD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 100C 100#22D SKT RECP
Datasheet Download
TVPS00RF-23-35JD.pdf
Availability of TVPS00RF-23-35JD
QUANTITY
TVPS00RF-23-35JD Order Process
Ship out your order
Specifications of TVPS00RF-23-35JD
Internal Part NumberEIS-TVPS00RF-23-35JD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVPS00RF-23-35JD
Related LinksTVPS00RF, TVPS00RF-23-35JD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVPS00RF-23-35JD Details Description
Related parts for TVPS00RF-23-35JD
RES SMD 12.7KOHM 0.5% 1/10W 0805 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 14POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
IC TXRX RS485/422 10MBPS 14-DIP datasheet.pdf
BUZZ MAGNET 1.5V CIRC 12MM RAD datasheet.pdf
IC SRAM 32KBIT 25NS 100TQFP datasheet.pdf
CONN SOCKET BRD/BRD .5MM 130POS datasheet.pdf
RES 130K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 13.3K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 25LGA datasheet.pdf
RES 680K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf