Amphenol Aerospace Operations TVPS00RF-25-4JE-LC
TVPS00RF-25-4JE-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVPS00RF-25-4JE-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 143C 48#20 8#16 SKT RECP
Datasheet Download
TVPS00RF-25-4JE-LC.pdf
Availability of TVPS00RF-25-4JE-LC
QUANTITY
TVPS00RF-25-4JE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVPS00RF-25-4JE-LC
Internal Part NumberEIS-TVPS00RF-25-4JE-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVPS00RF-25-4JE-LC
Related LinksTVPS00RF-, TVPS00RF-25-4JE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVPS00RF-25-4JE-LC Details Description
Related parts for TVPS00RF-25-4JE-LC
BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM datasheet.pdf
TRANS PNP 60V 0.5A SOT23 datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V/1.8V 0.15A 6TMLF datasheet.pdf
MSAS COMBO R/A datasheet.pdf
LED MT SR VERT datasheet.pdf
RES 4.5K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
OSC XO 187.5MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V datasheet.pdf
ATTENUATOR 11 DB DC 18GHZ datasheet.pdf
CAP POLY 150UF 20% 63V T/H datasheet.pdf