Amphenol Aerospace Operations TVS06RF-25-19SB-LC
TVS06RF-25-19SB-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVS06RF-25-19SB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 19C 19#12 SKT PLUG NI
Datasheet Download
TVS06RF-25-19SB-LC.pdf
Availability of TVS06RF-25-19SB-LC
QUANTITY
TVS06RF-25-19SB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVS06RF-25-19SB-LC
Internal Part NumberEIS-TVS06RF-25-19SB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVS06RF-25-19SB-LC
Related LinksTVS06RF-2, TVS06RF-25-19SB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVS06RF-25-19SB-LC Details Description
Related parts for TVS06RF-25-19SB-LC
CONVERTER DC-DC 20W 5V SGL datasheet.pdf
IC REG LDO 1.85V/2.6V 0.3A 10MLF datasheet.pdf
TOPFET LOGIC LVL 50V TO220AB datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5MM datasheet.pdf
RES SMD 6.19K OHM 1% 1/4W 1210 datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 16V 20% 2917 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.250" (6.35mm) datasheet.pdf
TVS DIODE 11VWM 18.2VC PLAD datasheet.pdf
MARKER CARD datasheet.pdf
FIXED IND 3.9NH 2.2A 28 MOHM SMD datasheet.pdf
OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf