Panasonic Electric Works TXD2SA-1.5V-4-X
TXD2SA-1.5V-4-X picture photo
Mfg. Part Number
TXD2SA-1.5V-4-X
Manufacturer
Product Category
Signal Relays, Up to 2 Amps
Brief Description
TX-D RELAY2 FORM C 1.5V
Datasheet Download
TXD2SA-1.5V-4-X.pdf
Availability of TXD2SA-1.5V-4-X
QUANTITY
TXD2SA-1.5V-4-X Order Process
Ship out your order
Specifications of TXD2SA-1.5V-4-X
Internal Part NumberEIS-TXD2SA-1.5V-4-X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Other Related DocumentsRelay Technical Info
Standards Chart
How to Read Date Codes
Standard Package500
Category Relays
FamilySignal Relays, Up to 2 Amps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TXD2SA-1.5V-4-X
Related LinksTXD2SA-, TXD2SA-1.5V-4-X Datasheet, Panasonic Electric Works Distributor
TXD2SA-1.5V-4-X Details Description
Related parts for TXD2SA-1.5V-4-X
IC QUAD FET BUS SW 14-TVSOP datasheet.pdf
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 1 3/8" datasheet.pdf
IC REG LDO 3.6V 0.5A 8SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 250W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
CONN HEADER VERT TIN 10POS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 4POS SKT datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator PWM Dimming 1.5A (Flash) Backlight, Camera Flash 20-DSBGA (2.1x2) datasheet.pdf
EMITTER IR 940NM 100MA RADIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
BERGSTIK II 0.100" SNGL ST datasheet.pdf