Panasonic Electric Works TXD2SA-4.5V-3-X
TXD2SA-4.5V-3-X picture photo
Mfg. Part Number
TXD2SA-4.5V-3-X
Brief Description
TX-D RELAY2 FORM C 4.5V
Datasheet Download
TXD2SA-4.5V-3-X.pdf
Availability of TXD2SA-4.5V-3-X
QUANTITY
TXD2SA-4.5V-3-X Order Process
Ship out your order
Specifications of TXD2SA-4.5V-3-X
Internal Part NumberEIS-TXD2SA-4.5V-3-X
FamilySignal Relays, Up to 2 Amps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TXD2SA-4.5V-3-X
Related LinksTXD2SA-, TXD2SA-4.5V-3-X Datasheet, Panasonic Electric Works Distributor
TXD2SA-4.5V-3-X Details Description
Related parts for TXD2SA-4.5V-3-X
IC CLOCK GEN PROG 16-TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 23.4KOHM 0.01% 1/4W 0805 datasheet.pdf
RES 51K OHM 2% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 41POS PIN datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 20% 75V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 6POS 1MM datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM XCUT datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 8WDFN datasheet.pdf
TV 8C 8#8(QUAD) PIN RECP datasheet.pdf
62000UF 15V 51X79 85C ST datasheet.pdf