TE Connectivity Raychem Cable Protection TXR18AB00B3220AI
TXR18AB00B3220AI picture photo
Mfg. Part Number
TXR18AB00B3220AI
Brief Description
CONN BACKSHELL ADPT SZ 32 OLIVE
Datasheet Download
TXR18AB00B3220AI.pdf
Availability of TXR18AB00B3220AI
QUANTITY
TXR18AB00B3220AI Order Process
Ship out your order
Specifications of TXR18AB00B3220AI
Internal Part NumberEIS-TXR18AB00B3220AI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5
Cable Opening-
Diameter - Outside2.161" (54.90mm)
Shell Size - Insert32
Thread Size1 7/8-16 UN
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TXR18AB00B3220AI
TXR18AB00B3220AI Details Description
Related parts for TXR18AB00B3220AI
LED GRN/ORG DIFF 5X2MM RECT T/H datasheet.pdf
OSC 5.0V PROG CMOS TRI ST 25PPM datasheet.pdf
SHIELD BAG 8X8" METAL-IN 100PK datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 25V 20% RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 22POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 261K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 0.043 OHM 2W 2010 WIDE datasheet.pdf
CAP TANT 27UF 5% 35V AXIAL datasheet.pdf
SL-SMT5.00/20/90G 3.2SN BK datasheet.pdf
OSC PROG 1.8V 1.3NS 50PPM datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 24 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf