TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine TXR40AB45-2210AI-CS8348
TXR40AB45-2210AI-CS8348 picture photo
Mfg. Part Number
TXR40AB45-2210AI-CS8348
Datasheet Download
TXR40AB45-2210AI-CS8348.pdf
Availability of TXR40AB45-2210AI-CS8348
QUANTITY
TXR40AB45-2210AI-CS8348 Order Process
Ship out your order
Specifications of TXR40AB45-2210AI-CS8348
Internal Part NumberEIS-TXR40AB45-2210AI-CS8348
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Cable Opening-
Diameter - Outside1.575" (40.00mm)
Shell Size - Insert23, H
Thread SizeM34x1
Cable Exit45°
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TXR40AB45-2210AI-CS8348
TXR40AB45-2210AI-CS8348 Details Description
Related parts for TXR40AB45-2210AI-CS8348
IC CONVERTER D/A 8BIT 16-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 270 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 93.1 OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
OAD-EMK datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 79POS JAMNUT SCKT datasheet.pdf
PB UNIT ILLUM MOM 22MM WHT PROJ datasheet.pdf
DIL FEMALE CRIMP HOOD KIT datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 9POS GOLD datasheet.pdf