Murata Electronics North America TZVY2R200A110T00
TZVY2R200A110T00 picture photo
Mfg. Part Number
TZVY2R200A110T00
Datasheet Download
TZVY2R200A110T00.pdf
Availability of TZVY2R200A110T00
QUANTITY
TZVY2R200A110T00 Order Process
Ship out your order
Specifications of TZVY2R200A110T00
Internal Part NumberEIS-TZVY2R200A110T00
Delivery TimeIn stock, ship TZVY2R200A110T00 today.
SeriesTZVY2R200
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type2X220P
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-TZVY2R200A110T00
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksTZVY2R20, TZVY2R200A110T00 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
TZVY2R200A110T00 Details Description
Related parts for TZVY2R200A110T00
CONN HEADER .100 DUAL STR 32POS datasheet.pdf
RES SMD 56.2 OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
TEMP SENSOR RTD 100 OHM 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 160V SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 39 OHM 2% 1/10W 0603 datasheet.pdf
LENS CAP 5MM FOR 2.2MM 1=500PCS datasheet.pdf
MCGIGABIT, TX/SSLX-SM1550/LONG-S datasheet.pdf
SR BTS PCINSL 3 ASY EV datasheet.pdf
CB BTS FT 8 ASY 12A datasheet.pdf
BLADE BRISTOL 0.1" 4" datasheet.pdf
CONN RCPT 18POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf