Murata Electronics North America TZVY2Z030A110T00(TZY2Z030A110T00)
TZVY2Z030A110T00(TZY2Z030A110T00) picture photo
Mfg. Part Number
TZVY2Z030A110T00(TZY2Z030A110T00)
Datasheet Download
TZVY2Z030A110T00(TZY2Z030A110T00).pdf
Availability of TZVY2Z030A110T00(TZY2Z030A110T00)
QUANTITY
TZVY2Z030A110T00(TZY2Z030A110T00) Order Process
Ship out your order
Specifications of TZVY2Z030A110T00(TZY2Z030A110T00)
Internal Part NumberEIS-TZVY2Z030A110T00(TZY2Z030A110T00)
Delivery TimeIn stock, ship TZVY2Z030A110T00(TZY2Z030A110T00) today.
SeriesTZVY2Z030A110T00(TZ
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type2X2
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-TZVY2Z030A110T00(TZY2Z030A110T00)
MURATA Product CategoryMURATA Components
TZVY2Z030A110T00(TZY2Z030A110T00) Details Description
Related parts for TZVY2Z030A110T00(TZY2Z030A110T00)
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V datasheet.pdf
RES SMD 2.21M OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .050 DIP SLD datasheet.pdf
IC AMP AUDIO PWR 3W AB 20TSSOP datasheet.pdf
TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC DO204AL datasheet.pdf
RES SMD 60.4 OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf
GK NICU NRSG PU V0 REC datasheet.pdf
RES 30 OHM 1/4W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
RES 100 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf