Mechatronics Fan Group UF15AC12-BWHR
UF15AC12-BWHR picture photo
Mfg. Part Number
UF15AC12-BWHR
Manufacturer
Product Category
AC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 172X150X38MM 115VAC
Datasheet Download
UF15AC12-BWHR.pdf
Availability of UF15AC12-BWHR
QUANTITY
UF15AC12-BWHR Order Process
Ship out your order
Specifications of UF15AC12-BWHR
Internal Part NumberEIS-UF15AC12-BWHR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3
Category Fans, Thermal Management
FamilyAC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)UF15AC12-BWHR
Related LinksUF15AC, UF15AC12-BWHR Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
UF15AC12-BWHR Details Description
Related parts for UF15AC12-BWHR
AC/DC DESKTOP ADAPTER 6V 12W datasheet.pdf
TIP, 12.5MM THERMAL TWEEZER 2PC datasheet.pdf
RES SMD 820K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V datasheet.pdf
CARD RACK COMPACT PCI 6UX15X19 datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
RES 287K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 56POS PIN datasheet.pdf
GK NICU PTAFG PU V0 DSH datasheet.pdf
OSC PROG 1.8V 1.3NS 50PPM 2X2.5 datasheet.pdf
CONN CARD EXTEND .050" 50POS datasheet.pdf