Artesyn Embedded Technologies UMP4C-S2E-S2Z-S2Z-20-B
UMP4C-S2E-S2Z-S2Z-20-B picture photo
Mfg. Part Number
UMP4C-S2E-S2Z-S2Z-20-B
Datasheet Download
UMP4C-S2E-S2Z-S2Z-20-B.pdf
Availability of UMP4C-S2E-S2Z-S2Z-20-B
QUANTITY
UMP4C-S2E-S2Z-S2Z-20-B Order Process
Ship out your order
Specifications of UMP4C-S2E-S2Z-S2Z-20-B
Internal Part NumberEIS-UMP4C-S2E-S2Z-S2Z-20-B
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)UMP4C-S2E-S2Z-S2Z-20-B
UMP4C-S2E-S2Z-S2Z-20-B Details Description
Related parts for UMP4C-S2E-S2Z-S2Z-20-B
CONN EDGECARD 30POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CABLE ASSY MINI CT 6POS datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP datasheet.pdf
DIODE ZENER 30V 250MW SOT23 datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 20V 20% 1410 datasheet.pdf
MGRID HDR SHRD RA .38AULF 4CKT datasheet.pdf
EVAL KIT FOR MAX17129 datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 28VIN 40VOUT 75W datasheet.pdf
CONN HOUSING PLUG 9POS 6MM datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 TH 130POS datasheet.pdf