Sensata Technologies/Airpax UPGF6-30421-10
UPGF6-30421-10 picture photo
Mfg. Part Number
UPGF6-30421-10
Datasheet Download
UPGF6-30421-10.pdf
Availability of UPGF6-30421-10
QUANTITY
UPGF6-30421-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of UPGF6-30421-10
Internal Part NumberEIS-UPGF6-30421-10
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)UPGF6-30421-10
Related LinksUPGF6-3, UPGF6-30421-10 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
UPGF6-30421-10 Details Description
Related parts for UPGF6-30421-10
RES ARRAY 7 RES 330K OHM 8SIP datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 39POS STR datasheet.pdf
CAP CER 220PF 16V NP0 0402 datasheet.pdf
IC CHRGR LI-ION SGL 8-SOIC datasheet.pdf
RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V datasheet.pdf
LIGHT PIPE FLEXIBLE CLEAR 4MM datasheet.pdf
RES 10 OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 137K OHM 0.1% 1/6W 0603 datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T412 datasheet.pdf
XLAMP CXA LED WHITE datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 30POS 1.00MM SMD datasheet.pdf