Honeywell Sensing and Productivity Solutions V15H16-CZ200A02
V15H16-CZ200A02 picture photo
Mfg. Part Number
V15H16-CZ200A02
Manufacturer
Product Category
Snap Action, Limit Switches
Brief Description
BASIC SWITCH V BASICS V15
Datasheet Download
V15H16-CZ200A02.pdf
Availability of V15H16-CZ200A02
QUANTITY
V15H16-CZ200A02 Order Process
Ship out your order
Specifications of V15H16-CZ200A02
Internal Part NumberEIS-V15H16-CZ200A02
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Switches
FamilySnap Action, Limit Switches
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)V15H16-CZ200A02
V15H16-CZ200A02 Details Description
Related parts for V15H16-CZ200A02
IC SWITCH HI-SIDE 4TERM D2-PAK-5 datasheet.pdf
IC FPGA 426 I/O 780FBGA datasheet.pdf
IC VOLT DETECT 4.4V CMOS SMD datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.5A SOT223-3 datasheet.pdf
THERMISTOR NTC DISK 470OHM 10% datasheet.pdf
PROXIMITY SENSOR M30 15MM PNP datasheet.pdf
CONN HEADER .100" SNGL R/A 34POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W datasheet.pdf
RES 118 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 360 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
5.0MM EUROBLOCK PC RA GRN 11A 10 datasheet.pdf