Honeywell Sensing and Productivity Solutions V15H16-CZ200A06
V15H16-CZ200A06 picture photo
Mfg. Part Number
V15H16-CZ200A06
Brief Description
BASIC SWITCH V BASICS V15
Datasheet Download
V15H16-CZ200A06.pdf
Availability of V15H16-CZ200A06
QUANTITY
V15H16-CZ200A06 Order Process
Ship out your order
Specifications of V15H16-CZ200A06
Internal Part NumberEIS-V15H16-CZ200A06
FamilySnap Action, Limit Switches
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)V15H16-CZ200A06
V15H16-CZ200A06 Details Description
Related parts for V15H16-CZ200A06
IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 1A 8SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS 14-20AWG SIZE 16 datasheet.pdf
NTC0805 5% 10K datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 6200K 4SMD datasheet.pdf
RES 60.4 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CAP FILM 0.22UF 10% 200VDC AXIAL datasheet.pdf
CABLE 4POS datasheet.pdf
PNL MNT 24V YELLOW 3MM datasheet.pdf
CAP FILM 20UF 5% 250VAC datasheet.pdf