Honeywell Sensing and Productivity Solutions V15S05-CZ200A05-01
V15S05-CZ200A05-01 picture photo
Mfg. Part Number
V15S05-CZ200A05-01
Manufacturer
Product Category
Snap Action, Limit Switches
Brief Description
BASIC SWITCH V BASICS V15
Datasheet Download
V15S05-CZ200A05-01.pdf
Availability of V15S05-CZ200A05-01
QUANTITY
V15S05-CZ200A05-01 Order Process
Ship out your order
Specifications of V15S05-CZ200A05-01
Internal Part NumberEIS-V15S05-CZ200A05-01
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,200
Category Switches
FamilySnap Action, Limit Switches
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)V15S05-CZ200A05-01
V15S05-CZ200A05-01 Details Description
Related parts for V15S05-CZ200A05-01
AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 25W datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
IC SUPERVISOR FOR CPU 8MSOP datasheet.pdf
CAP CER 5.6PF 150V 0605 datasheet.pdf
CONN PLUG ASSY 6POS 18-20AWG YEL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 55POS STRGHT PINS datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3750K 4SMD datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL datasheet.pdf
RES 1.3M OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 97.6 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf