FFF V815315000J0G
V815315000J0G picture photo
Mfg. Part Number
V815315000J0G
Brief Description
381 TB PLUGGABLE PLUG
Datasheet Download
V815315000J0G.pdf
Availability of V815315000J0G
QUANTITY
V815315000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of V815315000J0G
Internal Part NumberEIS-V815315000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package125
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)V815315000J0G
Related LinksV81531, V815315000J0G Datasheet, FFF Distributor
V815315000J0G Details Description
Related parts for V815315000J0G
CONN HDR 2MM VERT DUAL 20POS datasheet.pdf
CONN PLUG 25POS T/H R/A TIN 5MM datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 21POS R/A 7.62MM datasheet.pdf
CONN RCPT HI-SPEED DUAL 80POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
Crystal 13.0000MHz 30ppm 8pF 50 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
IC OSC VCXO 669.326582MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 4POS WALL MNT SKT datasheet.pdf