FFF VB11015000J0G
VB11015000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VB11015000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
762 TB PLUGGABLE PLUG
Datasheet Download
VB11015000J0G.pdf
Availability of VB11015000J0G
QUANTITY
VB11015000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VB11015000J0G
Internal Part NumberEIS-VB11015000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VB11015000J0G
Related LinksVB1101, VB11015000J0G Datasheet, FFF Distributor
VB11015000J0G Details Description
Related parts for VB11015000J0G
FERRITE CHIP POWER 600 OHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 1.6 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CONN PLUG 16POS .8MM SOLDER GOLD datasheet.pdf
CONN PLUG 16POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
OSC OCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 1800UF 20% 180V SNAP datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 128KB FLASH 28PSDIP datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5V 10W UFRM datasheet.pdf
SENSOR HALL EFFECT datasheet.pdf
CAP ALUM 1100UF 20% 75V FLATPACK datasheet.pdf