FFF VC04015100J0G
VC04015100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VC04015100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
762 TB SOCKET WF VER A/T
Datasheet Download
VC04015100J0G.pdf
Availability of VC04015100J0G
QUANTITY
VC04015100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VC04015100J0G
Internal Part NumberEIS-VC04015100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package60
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VC04015100J0G
Related LinksVC0401, VC04015100J0G Datasheet, FFF Distributor
VC04015100J0G Details Description
Related parts for VC04015100J0G
CAP ALUM 5600UF 20% 100V SNAP datasheet.pdf