FFF VF04315000J0G
VF04315000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VF04315000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
381 TB SOCKET VERTICAL
Datasheet Download
VF04315000J0G.pdf
Availability of VF04315000J0G
QUANTITY
VF04315000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VF04315000J0G
Internal Part NumberEIS-VF04315000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package320
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VF04315000J0G
Related LinksVF0431, VF04315000J0G Datasheet, FFF Distributor
VF04315000J0G Details Description
Related parts for VF04315000J0G
RES SMD 107 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:10 133MHZ 20QSOP datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 1.6A 72 MOHM SMD datasheet.pdf
RES 53.6 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH SLIDE 3P3T 500MA 125V datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T412 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 15 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf