FFF VG09010000J0G
VG09010000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VG09010000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
500 TB PLUGGABLE PLUG
Datasheet Download
VG09010000J0G.pdf
Availability of VG09010000J0G
QUANTITY
VG09010000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VG09010000J0G
Internal Part NumberEIS-VG09010000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package80
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VG09010000J0G
Related LinksVG0901, VG09010000J0G Datasheet, FFF Distributor
VG09010000J0G Details Description
Related parts for VG09010000J0G
SWITCH ROTARY DIP HEX W/KNOB datasheet.pdf
MOSFET RF N-CH 27W NI-780S datasheet.pdf
IC DVR/RCVR 5.5V RS232 SOIC-16 datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN PLUG 21POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf