FFF VI07215200J0G
VI07215200J0G picture photo
Mfg. Part Number
VI07215200J0G
Brief Description
508 TB RIS CLA 180 STACK
Datasheet Download
VI07215200J0G.pdf
Availability of VI07215200J0G
QUANTITY
VI07215200J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VI07215200J0G
Internal Part NumberEIS-VI07215200J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package160
Number of Levels1
Positions Per Level7
Pitch0.200" (5.08mm)
Mating OrientationHorizontal with Board
Current16A
Voltage300V
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
Torque - Screw0.4 Nm (3.5 Lb-In)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VI07215200J0G
Related LinksVI0721, VI07215200J0G Datasheet, FFF Distributor
VI07215200J0G Details Description
Related parts for VI07215200J0G
RES SMD 12.1 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156 R/A datasheet.pdf
IC PMU MULTI FUNCT PROGR 40-LLP datasheet.pdf
RES 1.27K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 39UF 10% 35V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 174 OHM 0.1% 1W 2512 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
CONN HDR 32POS 2.54MM T/H datasheet.pdf
IC OSC VCXO 125.009375MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
PHOTOCELL datasheet.pdf
CRYSTAL 44.000 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf