FFF VM02A58100J0G
VM02A58100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VM02A58100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
750 TB PLU PLU LOW-TYPE
Datasheet Download
VM02A58100J0G.pdf
Availability of VM02A58100J0G
QUANTITY
VM02A58100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VM02A58100J0G
Internal Part NumberEIS-VM02A58100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package180
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VM02A58100J0G
Related LinksVM02A5, VM02A58100J0G Datasheet, FFF Distributor
VM02A58100J0G Details Description
Related parts for VM02A58100J0G
CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
IC CONTROLLR AT/LANII TP 132QFP datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST 18BIT 56SSOP datasheet.pdf
TAPE DBL SIDED FOAM 1/16 X 2" datasheet.pdf
RES SMD 19.3KOHM 0.01% 0.4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
VERT GANGED RF 6 POS LONG TAILS datasheet.pdf
RES 270 OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
RES 9 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 54.9 OHM 0.1% 1/6W 0603 datasheet.pdf