FFF VM13550200J0G
VM13550200J0G picture photo
Mfg. Part Number
VM13550200J0G
Brief Description
508 TB PLUGGABLE PLUG WF
Datasheet Download
VM13550200J0G.pdf
Availability of VM13550200J0G
QUANTITY
VM13550200J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VM13550200J0G
Internal Part NumberEIS-VM13550200J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package35
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VM13550200J0G
Related LinksVM1355, VM13550200J0G Datasheet, FFF Distributor
VM13550200J0G Details Description
Related parts for VM13550200J0G
TRANSDUCER 1-5V 2500# PRES datasheet.pdf
IC BUS BUFF TRI-ST QD 14TSSOP datasheet.pdf
MODULE PWR ENT DL FUSE FILTER 3A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 140PS R/A .050 DIP datasheet.pdf
TRANS PREBIAS PNP 202MW SC70-3 datasheet.pdf
OSC XO 80.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CONN MOD JACK 4P4C R/A UNSHLD datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
RES 196 OHM 2W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
F3SX-CD100-E datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 390MA 550 MOHM datasheet.pdf
RES 680 OHM 2.25W 5% AXIAL datasheet.pdf