FFF VM21550200J0G
VM21550200J0G picture photo
Mfg. Part Number
VM21550200J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
508 TB PLUGGABLE PLUG WF
Datasheet Download
VM21550200J0G.pdf
Availability of VM21550200J0G
QUANTITY
VM21550200J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VM21550200J0G
Internal Part NumberEIS-VM21550200J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package15
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VM21550200J0G
Related LinksVM2155, VM21550200J0G Datasheet, FFF Distributor
VM21550200J0G Details Description
Related parts for VM21550200J0G
IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 500V Y5V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 25W datasheet.pdf
RES 30.1K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 10K OHM 1/4W 2% AXIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 55V 17A DPAK datasheet.pdf
RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 2.1V SNT-4A datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 29POS PIN datasheet.pdf