FFF VO06315000J0G
VO06315000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VO06315000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
381 TB SOCKET 2-ROWS VER
Datasheet Download
VO06315000J0G.pdf
Availability of VO06315000J0G
QUANTITY
VO06315000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VO06315000J0G
Internal Part NumberEIS-VO06315000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package160
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VO06315000J0G
Related LinksVO0631, VO06315000J0G Datasheet, FFF Distributor
VO06315000J0G Details Description
Related parts for VO06315000J0G
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W datasheet.pdf
EVAL MODULE FOR TPS2359 datasheet.pdf
IC ANTENNA DVR SIX-FOLD 48QFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 500W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
IC FLASH PSRAM 96M datasheet.pdf
XDSL3 DS TIP 1.0 X 2.3MM L datasheet.pdf