Vishay Semiconductor/Diodes Division VS-20L15TSTRR-M3
VS-20L15TSTRR-M3 picture photo
Mfg. Part Number
VS-20L15TSTRR-M3
Manufacturer
Product Category
Diodes, Rectifiers - Single
Brief Description
SCHOTTKY - D2PAK-E3
Datasheet Download
VS-20L15TSTRR-M3.pdf
Availability of VS-20L15TSTRR-M3
QUANTITY
VS-20L15TSTRR-M3 Order Process
Ship out your order
Specifications of VS-20L15TSTRR-M3
Internal Part NumberEIS-VS-20L15TSTRR-M3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package800
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Single
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS-20L15TSTRR-M3
Related LinksVS-20L15, VS-20L15TSTRR-M3 Datasheet, Vishay Semiconductor/Diodes Division Distributor
VS-20L15TSTRR-M3 Details Description
Related parts for VS-20L15TSTRR-M3
TVS DIODE 8.55VWM 14.5VC DO204AC datasheet.pdf
LABEL LSR POLY SILV 2.5 X 1" datasheet.pdf
IC DETECTOR VOLT 1.2V CMOS 5VSOF datasheet.pdf
MOSFET N-CH 55V 20A DPAK datasheet.pdf
LED COOL WHITE DIFF 5MM RND T/H datasheet.pdf
CAP CER 82PF 1.5KV NP0 1206 datasheet.pdf
RES MO 1/2W 470OHM 5% AXL datasheet.pdf
TVS DIODE 53VWM 85VC DO204AC datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 24AWG WHITE datasheet.pdf
CAP CER 9.3PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
LEFT INSERTION BLADE datasheet.pdf
RES 22.1K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf