Vishay Semiconductor/Diodes Division VS-40CTQ150STRL-M3
VS-40CTQ150STRL-M3 picture photo
Mfg. Part Number
VS-40CTQ150STRL-M3
Brief Description
SCHOTTKY - D2PAK-E3
Datasheet Download
VS-40CTQ150STRL-M3.pdf
Availability of VS-40CTQ150STRL-M3
QUANTITY
VS-40CTQ150STRL-M3 Order Process
Ship out your order
Specifications of VS-40CTQ150STRL-M3
Internal Part NumberEIS-VS-40CTQ150STRL-M3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package800
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS-40CTQ150STRL-M3
VS-40CTQ150STRL-M3 Details Description
Related parts for VS-40CTQ150STRL-M3
RES 100K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
SOCKET HEX 1/4" 1.50" datasheet.pdf
FIXED IND 2.7UH 1.58A 78.7 MOHM datasheet.pdf
KIT REF ZATARA ZA9L1 9POS W/EMUL datasheet.pdf
RES 249K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 20% 50V AXIAL datasheet.pdf
CONN STR RCPT CRIMP SKT RED datasheet.pdf
SGE1510-2-0900A-2500C datasheet.pdf
GDT 230V 20% 10KA datasheet.pdf
D SUB MA RA 7W2_40 A CONTACT_S4 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 9POS .050 THRUHOLE datasheet.pdf