Vishay Semiconductor/Diodes Division VS-VSKDS203/100
VS-VSKDS203/100 picture photo
Mfg. Part Number
VS-VSKDS203/100
Brief Description
MOD SCHOTTKY 100V 200A ADDAPAK
Datasheet Download
VS-VSKDS203/100.pdf
Availability of VS-VSKDS203/100
QUANTITY
VS-VSKDS203/100 Order Process
Ship out your order
Specifications of VS-VSKDS203/100
Internal Part NumberEIS-VS-VSKDS203/100
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS-VSKDS203/100
Related LinksVS-VSKD, VS-VSKDS203/100 Datasheet, Vishay Semiconductor/Diodes Division Distributor
VS-VSKDS203/100 Details Description
Related parts for VS-VSKDS203/100
CONN PIN IDC 30POS W/ FLANGE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156 EXTEND datasheet.pdf
POT 10K OHM 1W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 3A 18V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 400W datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 802MA 310 MOHM datasheet.pdf
RES 247 OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
TRANSITION MODULE 168POS DUAL datasheet.pdf
D SUB 2W2C MA ANG REVERSED 20A S datasheet.pdf