Vishay Semiconductor/Diodes Division VS-VSKH320-16PBF
VS-VSKH320-16PBF picture photo
Mfg. Part Number
VS-VSKH320-16PBF
Brief Description
MODULE DIODE 320A MAGN-A-PAK
Datasheet Download
VS-VSKH320-16PBF.pdf
Availability of VS-VSKH320-16PBF
QUANTITY
VS-VSKH320-16PBF Order Process
Ship out your order
Specifications of VS-VSKH320-16PBF
Internal Part NumberEIS-VS-VSKH320-16PBF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS-VSKH320-16PBF
Related LinksVS-VSKH3, VS-VSKH320-16PBF Datasheet, Vishay Semiconductor/Diodes Division Distributor
VS-VSKH320-16PBF Details Description
Related parts for VS-VSKH320-16PBF
RES ARRAY 4 RES 180 OHM 1206 datasheet.pdf
BATTERY PACK NICAD 7.2V 250MAH datasheet.pdf
TOOL POLISHING ST(COMPOSITE) datasheet.pdf
IC REG BUCK 3.3V 2A 8SOIC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 5POS PIN datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 19POS 3.81MM datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V datasheet.pdf
LM 5.08/90/11 BK datasheet.pdf
TINEL LOCK RING ADAPT datasheet.pdf
CAP FILM 75PF 2% 630VDC AXIAL datasheet.pdf
FUSE LIMITRON 600V datasheet.pdf