Artesyn Embedded Technologies VS1-B2-G33-02-484-CE
VS1-B2-G33-02-484-CE picture photo
Mfg. Part Number
VS1-B2-G33-02-484-CE
Manufacturer
Product Category
AC DC Converters
Brief Description
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY
Datasheet Download
VS1-B2-G33-02-484-CE.pdf
Availability of VS1-B2-G33-02-484-CE
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
VS1-B2-G33-02-484-CE Order Process
Ship out your order
Specifications of VS1-B2-G33-02-484-CE
Internal Part NumberEIS-VS1-B2-G33-02-484-CE
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Power Supplies - External/Internal (Off-Board)
FamilyAC DC Converters
SeriesVS
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS1-B2-G33-02-484-CE
Related LinksVS1-B2-G33, VS1-B2-G33-02-484-CE Datasheet, Artesyn Embedded Technologies Distributor
VS1-B2-G33-02-484-CE Details Description
Related parts for VS1-B2-G33-02-484-CE
LED YELLOW DIFF 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
VARISTOR 216V 40KA SQUARE datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 35V 10% 2917 datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 200V X7R 1825 datasheet.pdf
RES 20 OHM 20W 1% PCD NON-IND datasheet.pdf
RES SMD 1.02K OHM 1/4W 0604 WIDE datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 32POS SCKT datasheet.pdf
MPAC 5R ST PF HDR datasheet.pdf
D SUB SCREW_M3_HEX 2MM HEAD datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.2V 1W DO213AB datasheet.pdf