Artesyn Embedded Technologies VS3-B0-A2-G33-G33-02-CE
VS3-B0-A2-G33-G33-02-CE picture photo
Mfg. Part Number
VS3-B0-A2-G33-G33-02-CE
Manufacturer
Product Category
AC DC Converters
Brief Description
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY
Datasheet Download
VS3-B0-A2-G33-G33-02-CE.pdf
Availability of VS3-B0-A2-G33-G33-02-CE
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
VS3-B0-A2-G33-G33-02-CE Order Process
Ship out your order
Specifications of VS3-B0-A2-G33-G33-02-CE
Internal Part NumberEIS-VS3-B0-A2-G33-G33-02-CE
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Power Supplies - External/Internal (Off-Board)
FamilyAC DC Converters
SeriesVS
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS3-B0-A2-G33-G33-02-CE
VS3-B0-A2-G33-G33-02-CE Details Description
Related parts for VS3-B0-A2-G33-G33-02-CE
IDC CABLE - HKC30H/AE30G/X datasheet.pdf
IC FPGA 519 I/O 676FBGA datasheet.pdf
IC SENS TOUCH/PROX 1CHAN 10-MSOP datasheet.pdf
CONN HEADER 7POS .100" STACKER datasheet.pdf
TRIMMER 2.5K OHM 0.15W TH datasheet.pdf
8395-2 CONDUCTOR PUNCH datasheet.pdf
RES 250 OHM 7W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 200MA 1.1 OHM datasheet.pdf
CONN RCPT 65POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
CAP ALUM 120UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 140POS .100" datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf