Omron Automation & Safety VST-VS-MC03100
VST-VS-MC03100 picture photo
Mfg. Part Number
VST-VS-MC03100
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
FIXED MACRO 0.3X 105WD 21FOV
Datasheet Download
VST-VS-MC03100.pdf
Availability of VST-VS-MC03100
QUANTITY
VST-VS-MC03100 Order Process
Ship out your order
Specifications of VST-VS-MC03100
Internal Part NumberEIS-VST-VS-MC03100
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VST-VS-MC03100
Related LinksVST-VS-, VST-VS-MC03100 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
VST-VS-MC03100 Details Description
Related parts for VST-VS-MC03100
CONN HEADER .100 DUAL STR 24POS datasheet.pdf
TRANS NPN 45V 0.1A TO-92 datasheet.pdf
CONN JACKSCREW FEMALE MINI-BOX datasheet.pdf
IC GATE NAND 1CH 2-INP 6-XSON datasheet.pdf
OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
RELAY TIME DELAY DPDT 125VDC datasheet.pdf
Connector Socket 27 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
BOX PLSTC GRAY/CLR 5.95"LX4.92"W datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T766 datasheet.pdf
508 TB SPRING PLUG WF datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V datasheet.pdf