FFF VX061200B0J0G
VX061200B0J0G picture photo
Mfg. Part Number
VX061200B0J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOCKET VER WF THR
Datasheet Download
VX061200B0J0G.pdf
Availability of VX061200B0J0G
QUANTITY
VX061200B0J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VX061200B0J0G
Internal Part NumberEIS-VX061200B0J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package150
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VX061200B0J0G
Related LinksVX0612, VX061200B0J0G Datasheet, FFF Distributor
VX061200B0J0G Details Description
Related parts for VX061200B0J0G
SWITCH ROTARY SP-3POS datasheet.pdf
RES SMD 1.43K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 1A 8SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER 7POS .1" T/H datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 2.7A 3SSOT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
WRENCH OPEN END 4MM 2.76" datasheet.pdf