FFF VX221001B0J0G
VX221001B0J0G picture photo
Mfg. Part Number
VX221001B0J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOC RA OPNN THR
Datasheet Download
VX221001B0J0G.pdf
Availability of VX221001B0J0G
QUANTITY
VX221001B0J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VX221001B0J0G
Internal Part NumberEIS-VX221001B0J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package180
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VX221001B0J0G
Related LinksVX2210, VX221001B0J0G Datasheet, FFF Distributor
VX221001B0J0G Details Description
Related parts for VX221001B0J0G
CABLE MOD COIL 6COND WHITE 10' datasheet.pdf
MEMORY CARD MINISD 512MB datasheet.pdf
IGBT4 MODULE TRENCH 1200V SP3 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 25W datasheet.pdf
RES 98.8K OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 210 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
MODULE DDR 512MB SODIMM TSOP datasheet.pdf
HAR-BUS HM TOP TOOL HAR-BUS HM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .050 THRUHL datasheet.pdf