Panduit WGTB18BL
WGTB18BL picture photo
Mfg. Part Number
WGTB18BL
Manufacturer
Product Category
Wire Ducts, Raceways - Accessories
Brief Description
BRACKET TRAPEZE 18 BLACK PO
Datasheet Download
WGTB18BL.pdf
Availability of WGTB18BL
QUANTITY
WGTB18BL Order Process
Ship out your order
Specifications of WGTB18BL
Internal Part NumberEIS-WGTB18BL
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyWire Ducts, Raceways - Accessories
SeriesWyr-Grid®
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)WGTB18BL
Related LinksWGTB, WGTB18BL Datasheet, Panduit Distributor
WGTB18BL Details Description
Related parts for WGTB18BL
IC CTRLR PWM CM OVP UVLO 8DIP datasheet.pdf
IC REG SWITCHD CAP 1.8V 8MSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 38POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 6.65K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC REG LDO 3.8V 0.3A SOT89-5 datasheet.pdf
CONN TERM BLK 4POS 5.08MM R/A BK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
Connector Receptacle 42 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf