TE Connectivity Raychem Cable Protection WP-127127-10-9
WP-127127-10-9 picture photo
Mfg. Part Number
WP-127127-10-9
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL ID PRODUCTS
Datasheet Download
WP-127127-10-9.pdf
Availability of WP-127127-10-9
QUANTITY
WP-127127-10-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of WP-127127-10-9
Internal Part NumberEIS-WP-127127-10-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesWP
Packaging10000 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size0.5" x 0.5" (12.7mm x 12.7mm)
MaterialPolyester
ColorWhite
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)WP-127127-10-9
Related LinksWP-1271, WP-127127-10-9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
WP-127127-10-9 Details Description
Related parts for WP-127127-10-9
Connector Receptacle 48 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 8DIPGW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156 SQ WW datasheet.pdf
IC FPGA 182 I/O 256FBGA datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 12VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
RES 36.5 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf