Digi International WR21-L62A-DE1-TA
WR21-L62A-DE1-TA picture photo
Mfg. Part Number
WR21-L62A-DE1-TA
Brief Description
CELLULAR ROUTER US CANADA WR21
Datasheet Download
WR21-L62A-DE1-TA.pdf
Availability of WR21-L62A-DE1-TA
QUANTITY
WR21-L62A-DE1-TA Order Process
Ship out your order
Specifications of WR21-L62A-DE1-TA
Internal Part NumberEIS-WR21-L62A-DE1-TA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)WR21-L62A-DE1-TA
Related LinksWR21-L62, WR21-L62A-DE1-TA Datasheet, Digi International Distributor
WR21-L62A-DE1-TA Details Description
Related parts for WR21-L62A-DE1-TA
CONN HEADER LO-PRO 26POS AU SMD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 300V 2.1A I2PAK datasheet.pdf
OPTOISO 2.5KV 2CH TRANS 8SMD datasheet.pdf
TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC SMB datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN TERM BLK W/BOLT CONNECT GRD datasheet.pdf
LED EASYWHT WARM WHT 3500K 8SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
RES 1.21M OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
MULTI-PAIR 4COND 24AWG 1000' datasheet.pdf
RES 1.5 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf