Xilinx XC4003A-10PG120I
XC4003A-10PG120I picture photo
Mfg. Part Number
XC4003A-10PG120I
Datasheet Download
XC4003A-10PG120I.pdf
Availability of XC4003A-10PG120I
QUANTITY
XC4003A-10PG120I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4003A-10PG120I
Internal Part NumberEIS-XC4003A-10PG120I
Delivery TimeIn stock, ship XC4003A-10PG120IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC4003A-
Number of CLBs-
Package CodePGA
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC4003A-10PG120I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4003A-10PG120I
Related LinksXC4003A-, XC4003A-10PG120I Datasheet, Xilinx Distributor
XC4003A-10PG120I Details Description
Related parts for XC4003A-10PG120I
RES 20 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 15A 24V datasheet.pdf
CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 7/16-20-2B .5-4.5V datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1210 datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 15V IN 9V OUT datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44BQFP datasheet.pdf
CONN PLUG 16POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS .050 THRUHL datasheet.pdf
RES SMD 10 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf