Xilinx XC4005E-2PCG84C
XC4005E-2PCG84C picture photo
Mfg. Part Number
XC4005E-2PCG84C
Datasheet Download
XC4005E-2PCG84C.pdf
Availability of XC4005E-2PCG84C
QUANTITY
XC4005E-2PCG84C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4005E-2PCG84C
Internal Part NumberEIS-XC4005E-2PCG84C
Delivery TimeIn stock, ship XC4005E-2PCG84CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC4005E-
Lifecycle status-
RoHS Status-
HTS Code8542.39.00.00
Number of CLBs-
Package CodePLCC
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC4005E-2PCG84C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4005E-2PCG84C
Related LinksXC4005E, XC4005E-2PCG84C Datasheet, Xilinx Distributor
XC4005E-2PCG84C Details Description
Related parts for XC4005E-2PCG84C
RES SMD 9.53KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 390K OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES 43 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 12COND 22AWG SHLD 500' datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
RES CHAS MNT 40 OHM 1% 25W datasheet.pdf
RES 1K OHM 10W 1% AXIAL datasheet.pdf
ECCOSORB 1/4X24X24 datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 90MHZ RRO SOT23-5 datasheet.pdf