Xilinx XC4013-10CB228M
XC4013-10CB228M picture photo
Mfg. Part Number
XC4013-10CB228M
Manufacturer
Product Category
XILINX CPLD FPGA IC
Brief Description
XILINX IC XC4013-10CB228M In stock
Datasheet Download
XC4013-10CB228M.pdf
Availability of XC4013-10CB228M
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
XC4013-10CB228M Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4013-10CB228M
Internal Part NumberEIS-XC4013-10CB228M
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by XILINX
Delivery TimeIn stock, ship XC4013-10CB228M today
SeriesXC4013-1
Lifecycle statusDiscontinued
RoHS StatusContact us
HTS Code8542.39.00.01
Number of CLBs-
Number of Terminals-
Technology-
Feature-
Package Code-
Package Shape-
Package Style-
Surface Mount-
Width-
Length-
Moisture Sensitivity Level-
Peak Reflow Temperature (Cel)-
Combinatorial Delay of a CLB-Max-
alternates-
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature-
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC4013-10CB228M
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4013-10CB228M
Country of OriginUSA TAIWAN KOREA
Weight0.005KG
Additional ServicesProgramming and tape packing or testing
DistributorEIS LIMITED
Related LinksXC4013-, XC4013-10CB228M Datasheet, Xilinx Distributor
XC4013-10CB228M Details Description
Related parts for XC4013-10CB228M
RES CHAS MNT 10 OHM 10% 114W datasheet.pdf
CONN HOOD TOP ENTRY SZ2 PG16 datasheet.pdf
CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RADIAL datasheet.pdf
TOOL HAND THUMB CONTROL GUARD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
DIE FOR CRIMPFOX-M datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
5.0MM EUROBLOCK PC 45 GRN 11A 18 datasheet.pdf
MDM-37PH003M7-A174 datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 3W datasheet.pdf