Xilinx XC4020E-1HQG240I
XC4020E-1HQG240I picture photo
Mfg. Part Number
XC4020E-1HQG240I
Datasheet Download
XC4020E-1HQG240I.pdf
Availability of XC4020E-1HQG240I
QUANTITY
XC4020E-1HQG240I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4020E-1HQG240I
Internal Part NumberEIS-XC4020E-1HQG240I
Delivery TimeIn stock, ship XC4020E-1HQG240IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC4020E-
Lifecycle status-
RoHS Status-
HTS Code8542.39.00.00
Number of CLBs-
Package CodeQFP
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC4020E-1HQG240I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4020E-1HQG240I
Related LinksXC4020E-, XC4020E-1HQG240I Datasheet, Xilinx Distributor
XC4020E-1HQG240I Details Description
Related parts for XC4020E-1HQG240I
CONN HEADER .100 SINGL R/A 25POS datasheet.pdf
IC TRANSCVR TRI-ST 8BIT 20TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC REG BUCK 2.53V 0.65A 9USMD datasheet.pdf
IC SRAM 64KBIT 25NS 28SOJ datasheet.pdf
RES 4.48 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 100K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 84.5 OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 24V 150W datasheet.pdf
CONN MALE M12 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 8THINPAK datasheet.pdf