Xilinx XC4403-4PQ100I
XC4403-4PQ100I picture photo
Mfg. Part Number
XC4403-4PQ100I
Brief Description
XILINX IC XC4403-4PQ100I Available
Datasheet Download
XC4403-4PQ100I.pdf
Availability of XC4403-4PQ100I
QUANTITY
XC4403-4PQ100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4403-4PQ100I
Internal Part NumberEIS-XC4403-4PQ100I
Delivery TimeIn stock, ship XC4403-4PQ100IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC4403-
Number of CLBs-
Package CodeQFP
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC4403-4PQ100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4403-4PQ100I
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type XILINX
Related LinksXC4403-, XC4403-4PQ100I Datasheet, Xilinx Distributor
XC4403-4PQ100I Details Description
Related parts for XC4403-4PQ100I
CONN MALE 240POS 8ROW SMD GOLD datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 20V 20% 2917 datasheet.pdf
IC ADC 16BIT PAR 135M 64VQFN datasheet.pdf
IC OSC XTAL DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
LED 3MM BI-LEVEL 660NM RED DIFF datasheet.pdf
RES 121 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 2.43 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
ENCODER datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP4T datasheet.pdf
Connector Receptacle 26 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 19 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf