Torex Semiconductor Ltd XC6108N31CGR-G
XC6108N31CGR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6108N31CGR-G
Brief Description
IC SUPERVISOR 3.1V 4-USP
Datasheet Download
XC6108N31CGR-G.pdf
Availability of XC6108N31CGR-G
QUANTITY
XC6108N31CGR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6108N31CGR-G
Internal Part NumberEIS-XC6108N31CGR-G
Reset Timeout-
Voltage - Threshold3.1V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6108N31CGR-G
Related LinksXC6108N, XC6108N31CGR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6108N31CGR-G Details Description
Related parts for XC6108N31CGR-G
CONV DC-DC 50W 24VIN 2.5V NEG-EN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156 EYELET datasheet.pdf
IC REG BCK ADJ 2.5A SYNC 20TSSOP datasheet.pdf
CONN PIN CONTACT FOR MX34 HOUSNG datasheet.pdf
IC DISPLYPRT 2:1 DIFF SW 48BGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 32MA 23 OHM SMD datasheet.pdf