Torex Semiconductor Ltd XC6108N44AGR-G
XC6108N44AGR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6108N44AGR-G
Brief Description
IC SUPERVISOR 4.4V 4-USP
Datasheet Download
XC6108N44AGR-G.pdf
Availability of XC6108N44AGR-G
QUANTITY
XC6108N44AGR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6108N44AGR-G
Internal Part NumberEIS-XC6108N44AGR-G
Reset Timeout-
Voltage - Threshold4.4V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6108N44AGR-G
Related LinksXC6108N, XC6108N44AGR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6108N44AGR-G Details Description
Related parts for XC6108N44AGR-G
Connector Receptacle, Pass Through 116 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS WALL MT W/SCKT datasheet.pdf
POS LIQUID LEVEL SENSOR datasheet.pdf
CAP TANT 39UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.3V SMD datasheet.pdf
JT 55C 55#20 PIN GRND PLUG datasheet.pdf
680UF 20V 16.1X33.4 105C RAD datasheet.pdf