Torex Semiconductor Ltd XC6119N34A7R-G
XC6119N34A7R-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6119N34A7R-G
Brief Description
IC VOLT DET TIME DLY 3.4V 4-USPN
Datasheet Download
XC6119N34A7R-G.pdf
Availability of XC6119N34A7R-G
QUANTITY
XC6119N34A7R-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6119N34A7R-G
Internal Part NumberEIS-XC6119N34A7R-G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Number of Voltages Monitored1
OutputOpen Drain or Open Collector
ResetActive Low
Reset TimeoutAdjustable/Selectable
Voltage - Threshold3.4V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-UDFN
Supplier Device Package4-USPN (0.90x1.2)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6119N34A7R-G
Related LinksXC6119N, XC6119N34A7R-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6119N34A7R-G Details Description
Related parts for XC6119N34A7R-G
FIXED IND 220UH 660MA 370 MOHM datasheet.pdf
RND STANDOFF 6-32 STEATITE 5/8" datasheet.pdf
FUSE 2-1/2A 600V FAST UL CSA datasheet.pdf
ATTENUATOR, FC/UPC, DW, 14DB datasheet.pdf
CAP CER 0.2PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP FILM 0.075UF 3% 1.25KVDC RAD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
RES 9.31 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM L-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X6MM XCUT T766 datasheet.pdf
DISPLAY 13.2MM RED 1DIGIT CC datasheet.pdf