Torex Semiconductor Ltd XC6119N34ANR-G
XC6119N34ANR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6119N34ANR-G
Brief Description
IC VOLT DET TIME DLY 3.4V SSOT-2
Datasheet Download
XC6119N34ANR-G.pdf
Availability of XC6119N34ANR-G
QUANTITY
XC6119N34ANR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6119N34ANR-G
Internal Part NumberEIS-XC6119N34ANR-G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Number of Voltages Monitored1
OutputOpen Drain or Open Collector
ResetActive Low
Reset TimeoutAdjustable/Selectable
Voltage - Threshold3.4V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-82
Supplier Device PackageSSOT-24
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6119N34ANR-G
Related LinksXC6119N, XC6119N34ANR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6119N34ANR-G Details Description
Related parts for XC6119N34ANR-G
KIT STARTER FOR RX610 datasheet.pdf
HEAT SHRINK PSTH 7/8 BK 100' SPL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 12POS SKT datasheet.pdf
BOARD XBEE/XBEE PRO RS-232XBEE datasheet.pdf
CABLE 2COND 8AWG WHITE 100' datasheet.pdf
FERRITE CORE datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
LED RED/YLW-GRN CLEAR 1210 SMD datasheet.pdf
LED WARM WHITE 3000K 80CRI 2SMD datasheet.pdf
MARKERS datasheet.pdf
HEAT SHRINK MARKERS 25.4MM datasheet.pdf