Torex Semiconductor Ltd XC6122E628MR-G
XC6122E628MR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6122E628MR-G
Brief Description
IC WATCHDOG TIMER SOT-25
Datasheet Download
XC6122E628MR-G.pdf
Availability of XC6122E628MR-G
QUANTITY
XC6122E628MR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6122E628MR-G
Internal Part NumberEIS-XC6122E628MR-G
ResetActive Low
Reset Timeout1.6 s Typical
Voltage - Threshold2.8V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-74A, SOT-753
Supplier Device PackageSOT-25
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6122E628MR-G
Related LinksXC6122E, XC6122E628MR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6122E628MR-G Details Description
Related parts for XC6122E628MR-G
IC MULTIPLXR 2:1 3.3V ECL 8TSSOP datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.2V 300MW SMT3 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 32A DIRECTFET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC BUS SWITCH 1X1 8LLGA datasheet.pdf
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE datasheet.pdf
Crystal 33.0000MHz 20ppm 18pF 40 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
HD EJECT SMT datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 630V U2J 1206 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T412 datasheet.pdf
SWITCH DIP datasheet.pdf
FIXED IND 4.7MH 310MA 5.1 OHM TH datasheet.pdf