Torex Semiconductor Ltd XC6123D430ER-G
XC6123D430ER-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6123D430ER-G
Brief Description
IC WATCHDOG TIMER 6-USP
Datasheet Download
XC6123D430ER-G.pdf
Availability of XC6123D430ER-G
QUANTITY
XC6123D430ER-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6123D430ER-G
Internal Part NumberEIS-XC6123D430ER-G
ResetActive Low
Reset Timeout200 ms Typical
Voltage - Threshold3V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case6-UFDFN Exposed Pad
Supplier Device Package6-USP (1.8x2)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6123D430ER-G
Related LinksXC6123D, XC6123D430ER-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6123D430ER-G Details Description
Related parts for XC6123D430ER-G
IC MCU 8BIT 7KB OTP 44TQFP datasheet.pdf
KIT FERRITE EMI RIBBON & FLEX datasheet.pdf
FIXED IND 12UH 19.6A 4 MOHM TH datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 3A TO220-5 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS PNL MNT SKT datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 7POS 3.81MM datasheet.pdf
IC LPDDR SDRAM 512MBIT VFBGA datasheet.pdf
CONN HEADER 50POS T/H R/A datasheet.pdf
Connector Receptacle 3 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf